یونیت پرتابل دندانپزشکی مدل MC1

یونیت پرتابل دندانپزشکی مدل MC1

یونیت پرتابل دندانپزشکی mc1 از ۳ بخش تشکیل شده است

۱- باکس اصلی:

این باکس در ابعاد ۲۶*۲۸*۳۲ سانتی متر با پوشش گالوانیزه و رنگ استاتیک کوره ای ساخته شده و یک دستگاه کمپرسور اویل فری در آن تجهیز گردیده است که هوای تولید شده توسط شلنگ به یونیت پنوماتیک انتقال پیدا میکند.

۲- یونیت پنوماتیک:

این یونیت دارای یک پوار آب و هوا ، یک خروجی توربین به همراه تنظیم آب خروجی و منبع تحت فشار ، یک خروجی ایر موتور و یک خروجی آب کاویترون است و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه تنظیم ارتفاع متناسب با نیاز پزشک را دارد و در بالای یونیت یک سینی متحرک قرار گرفته که فضای مناسبی را برای قرار دادن لوازم پزشکی محیا میکند.

یونیت پنوماتیک دارای ریگلاتور به منظور تنظیم فشار هوای خروجی و قابل اتصال به کمپرسور مرکزی است و به سهولت جمع شده و در یک باکس مخصوص در ابعاد ۳۷*۲۰*۴۲ با پوشش گالوانیزه قرار میگیرد.

۳- صندلی پرتابل دندانپزشکی و تابوره :

بدنه صندلی ساخته شده ، تمام آلومینیوم و پشتی آن از جنس استیل بوده که قابلیت تنظیم ارتفاع در ۴ حالت را دارد و کنترل پشتی صندلی توسط یک جک گازی متناسب با نیاز پزشک تنظیم میگردد. قسمت زیر پایی صندلی قابلیت جدا شدن از بدنه اصلی و تبدیل آن به صندلی نشیمن را دارد ،این صندلی فوق سبک بوده و در انتها و بعد از استفاده به صورت کامل جمع شده و به همراه تابوره در یک کاور قابل شستشو قرار میگیرد که به آسانی توسط یک نفر قابل حمل میباشد.

-

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.