اردوی جهادی گروه رضوان در منطقه خراسان جنوبی ( مرداد ۹۵ )

اردوی جهادی گروه رضوان در منطقه خراسان جنوبی ( مرداد ۹۵ )

با عنایت خداوند متعال مسافرت جهادی پزشکان جهادگر وزارت بهداشت در مرداد ماه ۹۵ ، با همت جدی اعضای موسسه جهادی رضوان و قرارگاه جهادی امام رضا)ع( برگزار شد.محل استقرار تیم، مرکز بهداشت روستای دهک عربخانه از توابع نهبندان مشخص شد و قرار شد دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت نهبندان تمام توان خود را برای ارسال تجهیزات و اقلام مصرفی جهت برگزاری اردو بکار گیرند. *تیم دندانپزشکی در زمان حضور خود، برای ۳۵۱ نفر از اهالی منطقه، خدمات درمانی شامل ترمیم، کشیدن ،» جرمگیری « و » کشیدن « ، کودکان و دختران جوان ،» ترمیم « و جرمگیری را انجام دادند. گروه هدف برای خدمات همه اهالی بود.

برآورد هزینه خدمات انجام شده در منطقه، مبلغی در حدود ۳۷۱ میلیون ریال میباشد.خدا را شاکریم با کمک خیرین، همت پزشکان جهادگر وزارت بهداشت و همیاری بی دریغ مسئولین درگیر در امر بهداشت و درمان منطقه، این بار نیز توانستیم گامی کوچک در راستای بالا بردن سطح بهداشت و درمان در منطقه داشته باشیم. امید است تا با کمک و یاری خیرین و مسئولین بتوانیم گامهای مثبت و ارزندهتری را در راستای ارتقاء سطح سلامتی ولینعمتانمان در مناطق محروم خراسان جنوبی برداریم.

دیدگاه‌ها

ممنون از مطلب مفیدتان امیدوارم بیش از پیش از این مطالب تولید بشود در فضای وب
امیر حسین
بازار خودرو هیچگاه جذابیت های خود را برای علاقه مندان از دست نخواهد داد. از ابتدایی ترین مدل ها تا پیشرفته ترین ها؛ هر کدام دنیای خاص خود را دارند. در هر طبقه مالی که قرار داشته باشید، تهیه وسیله نقلیه مناسب یکی از چشم اندازهای مهم برای زندگی است. اما جذابیت های این دنیای خاص زمانی شکل خاص به خود می گیرد که با در اختیار داشتن امکانات، ویژه ترین نمونه ها را برای خود انتخاب کنید. امروزه "خودرو" حتی خارج از کارخانه های تولید کننده به یک تخصص مبدل شده است.
از بازسازی مدل های کلاسیک با آن شمایل مجذوب کننده گرفته تا تیونینگ نمونه ها استاندارد بازار، هر روز شاهد ارائه نمونه های اعجاب انگیزی هستیم. در این میان تولیداتی متمایز از سوی کارخانه های کوچک و بزرگ نیز رنگ و لعابی دیگر به دنیای خودرو می دهند. آثار هنری چون کوئینگ زگ، پاگانی، بوگاتی، لامبورگینی و ... دست نیافتنی های جهان سرعت و قدرت هستند که هر کسی در رویاهای خود یک مدل ویژه را انتخاب می کند. از بازسازی مدل های کلاسیک با آن شمایل مجذوب کننده گرفته تا تیونینگ نمونه ها استاندارد بازار، هر روز شاهد ارائه نمونه های اعجاب انگیزی هستیم. در این میان تولیداتی متمایز از سوی کارخانه های کوچک و بزرگ نیز رنگ و لعابی دیگر به دنیای خودرو می دهند. آثار هنری چون کوئینگ زگ، پاگانی، بوگاتی، لامبورگینی و ... دست نیافتنی های جهان سرعت و قدرت هستند که هر کسی در رویاهای خود یک مدل ویژه را انتخاب می کند.
(ارزش خودروها بر اساس قیمت پایه در مدل استاندارد اعلام شده است.بدیهی است با افزوده شدن امکانات ویژه این قیمت ها نیز قابل تغییر است)

افزودن دیدگاه جدید